Overzicht Teams HSV Catch


JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints JH115140102144828
2Catch JH1161105015912022
3Alphians JH214100401527520
4Hellevoet Athletics JH215100502108420
5Rascals JH215915015611919
6Vlaardingen Holy JH1176110012518813
7Blue Birds JH2176011013520312
8Adegeest JH2174310011221111
9Catch JH215411001111889
10Wizards of Boz JH217201501422804

JH2 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints JH115140102144828
2Catch JH1161105015912022
3Alphians JH214100401527520
4Hellevoet Athletics JH215100502108420
5Rascals JH215915015611919
6Vlaardingen Holy JH1176110012518813
7Blue Birds JH2176011013520312
8Adegeest JH2174310011221111
9Catch JH215411001111889
10Wizards of Boz JH217201501422804

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Zwijndrecht AH116131201726827
2Holy Gophers Combinatie AH116111401045523
3Blue Hitters AH11492301236720
4Orioles AH115100501408620
5Blue Birds AH215100501137620
6Catch AH114509010412110
7Birds AH2144190981279
8Adegeest AH216141101151996
9Blue Birds AH31601150762461

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians PH111100101374220
2Catch PH11172201317916
3Orioles PH11070301028214
4Braves PH2105140598211
5Birds PH31143409410611
6Red Lions PH111614212710111
7Blue Birds PH3113170911027
8Biënto PH19306064966
9Adegeest PH29117032893
10Storks PH3111190571153

PH1 (Honkbal Pupillen 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch PH14400048188
2Orioles PH15302050476
3Braves PH25203044444
4Birds PH36105032652

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames Play Offs)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles DS118140401077128
2Hilversum Hurricanes DS118130501315026
3Birds DS118120601338224
4Twins DS2181017013212921
5Catch DS1169070929118
6DVH DS11881901059317
7Caribe DS1188010011311316
8BA Gophers DS1165290799612
9HCAW DS11840140891748
10DSS DS21830150711536

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch DS116121301136725
2Birds DS116120401096324
3Orioles DS116110501505822
4BA Gophers DS11690701147218
5Twins DS216817010610717
6ROEF! DS2168080958916
7Storks DS1167090629414
8Cheetahs DS11640120591028
9Ducks DS11600160281840

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Ridderkerk Rowdies DS117160102256632
2Wizards of Boz DS1181017015612321
3Stags DS117917011211319
4Adegeest DS217728012513816
5Red Lions DS3186012012516812
6Catch DS21720150672024

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions DS4181404023614128
2The Hawks/Rascals DS1171223022011026
3Orioles DS3181215024714525
4Power'66 DS1181116021817423
5Birds DS3181107023813322
6Biënto DS1175111012022911
7Catch DS318301501372166
8Birds DS418011701043721

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren Play Offs)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Holy Gophers Combinatie HS13300062216
2Catch HS14301064536
3Storks HS25302053426
4Jeka HS15212053425
5Orioles HS24112034423
6Neptunus HS14103035622
7Blue Birds HS13003021600

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1VUC HS110811017010517
2Alphians HS110802014510216
3Storks HS11080201458716
4Orioles HS110505014010610
5Neptunus HS110505014917210
6Storks HS21041501031229
7Holy Gophers Combinatie HS11040601571498
8Orioles HS21040601321498
9Jeka HS11040601571938
10Catch HS11030701762046
11Blue Birds HS1101090991842

HS2 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Zwijndrecht HS116160002898532
2Rascals HS117151103678631
3Vlaardingen Holy HS2171205027817224
4The Hawks HS1171007023620820
5Ridderkerk Rowdies HS1171016225018419
6Catch HS215816019220417
7Hellevoet Athletics HS116727022621316
8Storks HS317719219030613
9Alphians HS2155010014625010
10Gophers HS117411201973139
11Spikes HS317231201452477
12Blue Birds HS316401221452876
13Hitmanics HS117201502043104

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Amsterdam Pirates JS114130101444926
2Sparks Herons JS11290301136818
3Schiedam JS11281301187417
4Wildcats JS11270501006514
5Catch JS112516285909
6The Herons JS112309078956
7ROEF! JS11412110861864
8UVV JS11220102641612

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1The Herons JS114111201136923
2Catch JS114536011511613
3UVV JS1125160929611
4ROEF! JS1122190701095

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Sparks Haarlem JS214110301807622
2Alphians JS113101201578621
3Hoofddorp Pioniers JS1151104215410420
4Kinheim JS114617010913713
5Odiz Frogs JS114608013514912
6Catch JS2166010012514512
7Blue Birds JS114518010513611
8The Herons JS214518011916311
9Alcmaria Victrix JS114201221021902

AS1 (Fastpitch Softbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints AS116160001915032
2Thamen AS116619010011513
3Hilversum Hurricanes AS1185310010314913
4Catch AS118421207515510

BM1 (BeeBall Major League 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians Cubs50500005
2Birds Blue50500005
3Catch BM150500005
4Storks BM150500005

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BM110010000010
2Catch BM110010000010
3Red Lions BM110010000010
4Storks BM110010000010
5Wassenaar/ABF10010000010
6Adegeest BM190900009
7Alphians Grizzlys90900009
8Alphians Bears90900009
9Biënto BM190900009
10Birds Oranje90900009
11Birds Blue80800008
12Alphians Cubs70700007

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BR110010000010
2Catch BR110010000010
3Red Lions BR110010000010
4Wassenaar/ABF10010000010
5Alphians Racoons90900009
6Birds orange90900009

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1G-Soldiers/Lions4400058128
2Dutch Lions SL14301074296
3Alphen Slowphians5212052545
4Phoolcount Phantoms5023036832
5Corbulo CATCHers4013017591

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1G-Soldiers/Lions220004274
2Phoolcount Phantoms3201014284
3Dutch Lions SL100000000
4Alphen Slowphians10010460
5Corbulo CATCHers2002010290

Onze Sponsors