Overzicht Teams HSV Catch


JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints JH1990001472318
2Catch JH196030996312
3Alphians JH296030944712
4Hellevoet Athletics JH285030875110
5Catch JH294140931019
6Rascals JH29414081829
7Adegeest JH293240611028
8Blue Birds JH293060771096
9Vlaardingen Holy JH1102080531284
10Wizards of Boz JH291080691552

JH2 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints JH1990001472318
2Catch JH196030996312
3Alphians JH296030944712
4Hellevoet Athletics JH285030875110
5Catch JH294140931019
6Rascals JH29414081829
7Adegeest JH293240611028
8Blue Birds JH293060771096
9Vlaardingen Holy JH1102080531284
10Wizards of Boz JH291080691552

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Zwijndrecht AH1980101063716
2Blue Hitters AH186020723212
3Holy Gophers Combinatie AH196030513812
4Orioles AH196030934712
5Blue Birds AH2106040825212
6Birds AH28314070777
7Catch AH17205057694
8Adegeest AH291170651313
9Blue Birds AH390090481610

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians PH1870101013214
2Catch PH1962101056114
3Orioles PH186020836212
4Braves PH295130567611
5Birds PH38323068738
6Biënto PH19306064966
7Blue Birds PH37214064655
8Red Lions PH18314289745
9Adegeest PH28116030813
10Storks PH38107043832

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames Play Offs)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Hilversum Hurricanes DS1220001354
2Birds DS1210101492
3Twins DS22101018142
4DVH DS1210101172
5BA Gophers DS12101016142
6HCAW DS12101014162
7Catch DS12101014182
8Caribe DS1210107112
9Orioles DS1210109142
10DSS DS2200205130

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch DS116121301136725
2Birds DS116120401096324
3Orioles DS116110501505822
4BA Gophers DS11690701147218
5Twins DS216817010610717
6ROEF! DS2168080958916
7Storks DS1167090629414
8Cheetahs DS11640120591028
9Ducks DS11600160281840

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Ridderkerk Rowdies DS188000984116
2Stags DS1137150969015
3Wizards of Boz DS1116140865913
4Adegeest DS2115240756212
5Red Lions DS3113080721026
6Catch DS21220100571304

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions DS41090101526418
2Orioles DS31071201558015
3Birds DS31070301386414
4The Hawks/Rascals DS11062201237314
5Biënto DS1104060771488
6Power'66 DS1931501081057
7Catch DS391080691192
8Birds DS41000100642330

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1VUC HS19711014910015
2Storks HS1870101206814
3Alphians HS1970201349614
4Neptunus HS19504014415110
5Storks HS294140921019
6Orioles HS194050123998
7Orioles HS2940501251328
8Holy Gophers Combinatie HS1830501251266
9Catch HS1830501481486
10Jeka HS1930601201736
11Blue Birds HS190090871730

HS2 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Zwijndrecht HS1990001693718
2Rascals HS1981002024417
3Ridderkerk Rowdies HS11071201689415
4Vlaardingen Holy HS2960301429412
5Storks HS38503011215810
6Hellevoet Athletics HS19504012411610
7Catch HS2941401261309
8Gophers HS1940501261598
9The Hawks HS1930601311496
10Blue Birds HS382060801364
11Spikes HS381160601263
12Alphians HS281070541612
13Hitmanics HS190090881780

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Amsterdam Pirates JS114130101444926
2Sparks Herons JS11290301136818
3Schiedam JS11281301187417
4Wildcats JS11270501006514
5Catch JS112516285909
6The Herons JS112309078956
7ROEF! JS11412110861864
8UVV JS11220102641612

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JS100000000
2The Herons JS100000000
3ROEF! JS100000000
4UVV JS100000000

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Hoofddorp Pioniers JS176010876912
2Alphians JS175110865311
3Sparks Haarlem JS2850301075210
4Catch JS28404079788
5Odiz Frogs JS18404094868
6Kinheim JS17313063687
7Blue Birds JS18314064827
8The Herons JS292160621145
9Alcmaria Victrix JS18107057972

AS1 (Fastpitch Softbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Saints AS1990001233418
2Catch AS110415053829
3Thamen AS19306059706
4Hilversum Hurricanes AS18116046953

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Storks BM180800008
2Wassenaar/ABF80800008
3Alphians Bears70700007
4Alphians Grizzlys70700007
5Birds Oranje70700007
6Catch BM170700007
7Red Lions BM170700007
8Adegeest BM160600006
9Biënto BM160600006
10Birds Blue60600006
11Blue Birds BM160600006
12Alphians Cubs50500005

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BR170700007
2Red Lions BR170700007
3Birds orange60600006
4Wassenaar/ABF60600006
5Alphians Racoons50500005
6Catch BR150500005

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1G-Soldiers/Lions4400058128
2Alphen Slowphians5212052545
3Dutch Lions SL13201048244
4Phoolcount Phantoms5023036832
5Corbulo CATCHers3012012331

Onze Sponsors