Placeholder Image

Afgelastingen

Er zijn geen afgelastingen bekend in Sportlink

Competitie programma komende 30 dagen

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Status
24-May19:00Spikes HS3Catch HS1SPIJKENISSETe spelen
24-May19:30Catch DS2Red Lions DS4'S-GRAVENHAGETe spelen
25-May10:00Alphians HB U12-2Catch HB U12-1ALPHEN AAN DEN RIJNTe spelen
25-May12:00Catch HB U15-1Storks HB U15-2'S-GRAVENHAGETe spelen
25-May14:00Grizzlies HB U15-2Catch HB U15-2ZOETERMEERTe spelen
26-May10:00Adegeest BM1Catch BM1VOORSCHOTENTe spelen
26-May10:30Catch HB U21-1Blue Birds HB U21-2'S-GRAVENHAGETe spelen
26-May13:00RCH-Pinguins H2Catch H1HEEMSTEDETe spelen
26-May14:30Catch DS1Hilversum Hurricanes DS1'S-GRAVENHAGETe spelen
26-May16:40Catch DS1Hilversum Hurricanes DS1'S-GRAVENHAGETe spelen
31-May19:30Catch HS1Spikes HS4'S-GRAVENHAGETe spelen
1-Jun09:00Catch BM1Adegeest BM1'S-GRAVENHAGETe spelen
1-Jun10:00Catch HB U15-2Red Lions HB U15-1'S-GRAVENHAGETe spelen
1-Jun12:30Catch HB U15-1Schiedam HB U15-1'S-GRAVENHAGETe spelen
1-Jun15:00Neptunus DS3Catch DS2ROTTERDAMTe spelen
2-Jun10:00Catch H1Braves H1'S-GRAVENHAGETe spelen
2-Jun10:00Alphians SB U15-1Catch SB U15-1ALPHEN AAN DEN RIJNTe spelen
2-Jun10:00Portland Poema's HB U12-2Catch HB U12-1ROTTERDAMTe spelen
2-Jun13:00Adegeest SB U21-1Catch SB U21-1VOORSCHOTENTe spelen
2-Jun13:30Onze Gezellen DS3Catch DS1HAARLEMTe spelen
2-Jun15:00Catch HB U21-1Spikes HB U21-1'S-GRAVENHAGETe spelen
2-Jun15:40Onze Gezellen DS3Catch DS1HAARLEMTe spelen
7-Jun19:00Vlaardingen Holy HS5Catch HS1VLAARDINGENTe spelen
7-Jun19:30Catch DS2Ridderkerk Rowdies DS2'S-GRAVENHAGETe spelen
8-Jun09:30Catch HB U12-1Portland Poema's HB U12-2'S-GRAVENHAGETe spelen
8-Jun12:00Catch SB U15-1Blue Birds/Storks SB U15'S-GRAVENHAGETe spelen
8-Jun12:00Braves HB U21-1Catch HB U21-1GOUDATe spelen
9-Jun10:00Catch SB U21-1Adegeest SB U21-2'S-GRAVENHAGETe spelen
9-Jun10:00Blue Birds HB U15-1Catch HB U15-1DELFTTe spelen
9-Jun14:30Catch DS1Caribe DS1'S-GRAVENHAGETe spelen
9-Jun14:30SCPB ’22 H1Catch H1BADHOEVEDORPTe spelen
9-Jun16:40Catch DS1Caribe DS1'S-GRAVENHAGETe spelen
12-Jun18:30Catch SB U15-1Schiedam SB U15-1'S-GRAVENHAGETe spelen
14-Jun19:30Catch DS2Storks DS3'S-GRAVENHAGETe spelen
15-Jun10:00Catch HB U15-1Wassenaar/ABF U15-1'S-GRAVENHAGETe spelen
15-Jun10:00Neptunus SB U21-1Catch SB U21-1ROTTERDAMTe spelen
15-Jun10:00Blue Birds HB U12-2Catch HB U12-1DELFTTe spelen
15-Jun15:00Catch HB U21-1Blue Hitters HB U21-1'S-GRAVENHAGETe spelen
16-Jun10:00Catch H1Amsterdam Pirates H3'S-GRAVENHAGETe spelen
16-Jun10:00Biënto BM1Catch BM1LEIDENTe spelen
16-Jun12:00Grizzlies DS1Catch DS1ZOETERMEERTe spelen
16-Jun12:00Schiedam SB U15-1Catch SB U15-1SCHIEDAMTe spelen
16-Jun14:00Red Lions HS2Catch HS1RIJSWIJK ZHTe spelen
16-Jun14:00Biënto HB U15-1Catch HB U15-2LEIDENTe spelen
16-Jun14:10Grizzlies DS1Catch DS1ZOETERMEERTe spelen
16-Jun15:00Catch SB U21-1Blue Birds SB U21-1'S-GRAVENHAGETe spelen
18-Jun19:30Zwijndrecht DS3Catch DS2ZWIJNDRECHTTe spelen

Oefenwedstrijden en toernooien

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Soort
9-Jun10:00DiversenCatch BM1ALPHEN AAN DEN RIJNLandelijke BeeBalldag